Житомирська Єпархія Офіційний сайт Житомирської та Новоград-Волинської Єпархії УПЦ

Cлово при нареченні у єпископа. Слово на вручення жезла. Освячення криниці в Очеретянці. На минулому тижні, у селищі Очеретянка, що у Черняхівському районі відбулась святкова подія - освячення місцевої криниці, з якої черпають воду. Свято мучеників за віру Маккавеїв у Спасо-Преображенському кафедральному соборі! 14 серпня 2015 року,. Наша Церква молитовно шанує память святих семи мучеників Маккавеїв, їхньої матері Соломонії та. Святий Великомучениче Пантелеймоне моли Бога за нас. Ми у соціальних мережах.

OVERVIEW

The site zhytomyr-eparchy.org presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have downloaded nineteen pages within the web site zhytomyr-eparchy.org and found one hundred and forty-one websites associating themselves with zhytomyr-eparchy.org. There is one contacts and addresses for zhytomyr-eparchy.org to help you communicate with them. There is three social communication platforms owned by this website. The site zhytomyr-eparchy.org has been online for six hundred and seventy-seven weeks, twenty-six days, twenty-one hours, and thirty-nine minutes.
Addresses
Online Since
Jul 2011

ZHYTOMYR-EPARCHY.ORG TRAFFIC

The site zhytomyr-eparchy.org is seeing a fluctuation quantities of traffic all round the year.
Traffic for zhytomyr-eparchy.org

Traffic ranking (by month) for zhytomyr-eparchy.org

Traffic ranking by day of the week for zhytomyr-eparchy.org

ZHYTOMYR-EPARCHY.ORG HISTORY

The site zhytomyr-eparchy.org was first documented on July 13, 2011. It is now six hundred and seventy-seven weeks, twenty-six days, twenty-one hours, and thirty-nine minutes old.
REGISTERED
July

AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO ZHYTOMYR-EPARCHY.ORG

Житомирский Свято-Анастасиевский ставропигиальный женский монастырь Слава Богу за всё!

МОНАСТЫРСКОЕ ПОСЛУШАНИЕ РУКОДЕЛЬЕ В ОБИТЕЛИ. По благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Владимира. Неподалеку от Житомира, на развалинах бывшей графской усадьбы сегодня развивается ставропигиальный женский монастырь святой преподобномученицы Анастасии Римляныни. Огонек живой веры зажегся здесь еще весной 1999 года. Трудами насельниц обители сооружения приобретают черты церковной архитектуры, возводятся новые корпуса.

Храм святого апостола Иакова, брата Господня - Расписание богослужений

Храм святого апостола Иакова, брата Господня. Богослужения на седмице 28-й по Пятидесятнице. 15 декабря, суббота - 8. 16 декабря, неделя 28-я по пятидесятнице -. 1600 - вечернее богослужение с акафистом Святой Великомученице Варваре. Богослужения на седмице 29-й по Пятидесятнице. 18 декабря, вторник - 16.

Офіційний сайт Уманської Єпархії

З благословіння Високопреосвященнішого Пантелеімона, Архієпископа Уманського і Звенигородського. Середа, 14 березня 2018. Архієрейська Божественна Літургія Передосвячених Дарів в с. Неділя, 11 березня 2018. Божественна літургія у Неділю Хрестопоклонну. Субота, 10 березня 2018. Субота, 10 березня 2018. У суботу 3-ї седмиці .

WHAT DOES ZHYTOMYR-EPARCHY.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of zhytomyr-eparchy.org Mobile Screenshot of zhytomyr-eparchy.org Tablet Screenshot of zhytomyr-eparchy.org

Protection, Privacy

PO Box 65

Kiev, Kiev Region, 03065

UA

ZHYTOMYR-EPARCHY.ORG SERVER

We revealed that a lone page on zhytomyr-eparchy.org took one thousand and ninety-four milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
92.53.126.249

NAME SERVERS

ns1.timeweb.ru
ns2.timeweb.ru
ns3.timeweb.org
ns4.timeweb.org

We discovered that zhytomyr-eparchy.org is employing the nginx/1.6.2 server.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site has the following on the web site, "На минулому тижні, у селищі Очеретянка, що у Черняхівському районі відбулась святкова подія - освячення місцевої криниці, з якої черпають воду." I observed that the web site also said " Свято мучеників за віру Маккавеїв у Спасо-Преображенському кафедральному соборі! 14 серпня 2015 року,." They also stated " Наша Церква молитовно шанує память святих семи мучеників Маккавеїв, їхньої матері Соломонії та. Святий Великомучениче Пантелеймоне моли Бога за нас."

SEE MORE BUSINESSES

Zhytomyr-online.com - сайт Житомира

Викладач вишу поширювала сепаратистську пропаганду. Викладач вишу поширювала сепаратистську пропаганду. Під колесами автомобіля загинула 74-річна бабуся. В рамках шостої хвилі мобілізації в Житомирському районі призвали вже 135 осіб. У квартирі житомирянина знайшли наркотики та 7 ручних гранат.

Житомирська районна Адміністрація

Закони та інші нормативно-правові акти з питань запобігання та протидії корупції. Інформація про виконання Програми щодо запобігання і протидії корупції у Житомирському районі за 2013 рік.

Регіональний сайт

Завдання турніру Юних правознавців 2015. Повідомляємо завдання турніру Юних правознавців. Бажаємо успішної підготовки та вдалої участі у турнірі. Орієнтовний термін проведення обласного турніру-вересень 2015р. Призначено стипендії облдержадміністрації обдарованій молоді. Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення Веселка та конкурс юних фотоаматорів Ми діти України.

Управління ДСНС України у Житомирській області

Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази з пожежної безпеки. Порядок здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Законодавчі та інші нормативно-правові акти.